Benjamin Creme - SHARE International POLAND

SHARE International (polish edition)
Przejdź do treści

Benjamin Creme

Benjamin Creme

Benjamin Creme,  urodzony w 1922 roku w Szkocji, jest jednym z głównych żródeł  informacji o ponownym przyjściu Nauczyciela Świata Maitrei. Creme jest  artysta malarzem i mieszka ze swoja rodziną w Londynie. Już w młodości  Creme studiował filozofię ezoteryczną. W 1959 roku otrzymał pierwsze  telepatyczne przesłanie od swego Mistrza, członka Hiererchii Mistrzów.  Wydarzenie to całkowicie go zaskoczyło. Wkrótce potem został  poinformowany że w ciągu najbliższych dwudziestu lat Maitreja powróci na  Ziemie i że on (Creme) będzie miał możliwość odegrania czynnej roli w  Jego powrocie, jeśli się na to zgodzi.
W 1972  roku zaczał się dla Creme okres trudnego i intensywnego szkolenia pod  kierunkiem jego Mistrza. W rezultacie Creme uzyskał zdolność stałego i  bezpośredniego kontaktu telepatycznego z swoim mistrzem. Dzięki temu ma  dostęp do najnowszych informacji o dalszym rozwoju procesu pojawiania  się Maitrei i daje mu zarazem całkowita pewność, niezbędną do  przekazywania tej wiedzy sceptycznemu światu.
Od roku 1974  Creme jest zapraszany na odczyty w całej Europie. W 1980 roku po raz  pierwszy wyjechał do Stanów Zjednoczonych. Dzisiaj jeździ z odczytami po  Zachodnej i Wschodniej Europie, Japonii, Australii, Nowej Zelandii,  Kanadzie, Meksyku i po Stanach. W samych tylko Stanach udzielił setki  wywiadów w radiu i telewizji.

Benjamin Creme nie bierze za swoją działalność żadnego wynagrodzenia i nie rości sobie prawa do jakiejś rangi duchowej.
Książki  Creme'a zostały przetłumaczone na wiele języków: na francuski,  niemiecki, hiszpański, niderlandzki, japoński, szwedzki, grecki,  rumuński, rosyjski i polski ("Nauki Odwiecznej mądrości"), i są  publikowane na całym świecie przez różne grupy, do których przemowiło  jego posłanie. Jest także wydawcą miesiecznika Share International,  czytanego w 70 krajach świata.

"Moja praca - mówi Creme - polega  na tym, by nawiązać pierwszy kontakt z szeroką opinią publiczną i  stworzyć klimat nadziei i oczekiwania, aby Maitreja mógł się pojawić,  nie naruszając naszej wolnej woli"

Więcej od B. Creme na stronie:

Książki B. Creme
Ordering English language books
            
Books can be ordered online with a credit card from amazon.com and other online book sellers, or from Share International USA.
            
Please note: mail orders  with checks for book purchases are no longer being accepted in the USA,  which is now using the online shopping portal https://share-ecart.com
            
To order by mail from Share International UK, please complete a hard copy of the order form below and mail it — together with your payment — to the London  address given below. Prices in British pounds (£) include postage within the UK.
            
To order by mail from Share International Amsterdam, please complete a hard copy of the order form below and mail it  to the Amsterdam  address given below. Prices in euros (€) do not  include postage. Your order will be dispatched with an invoice, which  will specifiy the cost of postage. If you wish to know what the cost of  postage will be before placing your order, please use the Feedback Form to enquire. Please start your message with "Attention Amsterdam office" and specify which title(s) you are ordering.

If you are ordering from the UK, personal cheques in British pounds (£) should be made payable to Share International and mailed to:
      
Share International UK
      P.O. Box 3677
London NW5 1RU
 UK

      
If you are ordering from the rest of the world, mail your order to:
      
Share International
      
PO Box 41877
1009 DB Amsterdam
      Holland

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Wersja  polska
Nauki  Odwiecznej Madrości - Wprowadzenie  w duchowe dziedzictwo ludzkości
Autor Benjamin Creme
W głównym rozdziale tej książki poruszane są elementarne  zasady  ezoteryczne. Jest to zapis wywiadu, który Rollin Olsen  przeprowadzil z  Benjaminem Creme w listopadzie 1994 roku w Los  Angeles.
To żródło madrości jest prastarą nauką duchową, przekazywane  z pokolenia  na pokolenie, nazywane również Odwieczną  Mądrościa. Jest ona nauką  ezoteryczną.
Ezoteryczna, oznacza to, że przekracza ona możliwości pojmowania zwykłego człowieka a opisuje systematycznie i obszernie proces rozwoju człowieka  i natury w ich aspekcie energetycznym: jak powstało  Uniwersum, jak ono  funkcjonuje i jakie w nim miejsce zajmuje  człowiek.
Ezoteryka   jako całokształt oznacza też zdolność, umiejetność  władania  energiami, które pochodzą z najwyższego duchowego źrodła. Nauki te  nadawały z za kulis każdej następnej  cywilizacji kierunek i formę,  prowadząc do wielkich osiągnięć  w nauce, polityce, sztuce oraz religii.
Nauki Odwiecznej Mądrości zostały po raz pierwszy udostepnione  szerokiej  publiczności w maju 1875 roku przez Helenę Pietrowną  Bławacką w jej  ksiazkach: "Doktryna Tajemna" i "Isis  Odsłonięta."
Alice Bailey, która od roku 1919 do 1949 współpracowała z jednym z  Mistrzów  Mądrości, Mistrzem Djwahl Khulem, który drogą  przekazów telepatycznych przesyłał jej obszerne informacje o  naszym świecie i jego przyszłości.
Następnym żródłem informacji jest od roku 1974 brytyjski artysta i  ezoteryk  Benjamin Creme, który zajmuje się przede wszystkim  powrotem Maitrei, sprawującego urząd Chrystusa, który jest  Nauczycielem Świata  dla  nadchodzącej epoki.
Benjamin Creme otrzymuje informacje  poprzez  stały, telepatyczny kontakt z jednym z Mistrzów  Mądrości. Jeździ on z  odczytami na ten temat,  rozpowszechniając je we Wschodniej i Zachodniej  Europie, Japonii, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie, Meksyku i w  Stanach  Zjednoczonych.
Książki  Benjamina Creme'a zostały przełożone i wydane w wielu językach  świata.
Benjamin Creme nie bierze za swoją działalność żadnego wynagrodzenia  i nie rości sobie prawa do jakiejś rangi duchowej.
Nauki  Odwiecznej Mądrości-  Benjamin Creme, Broszura, 44 strony / 15,90 zl (włącznie z przesyłką). Do zamowienia przez poczte elektroniczna. Adres: kontakt@sharepl.org

Copyright (c) SHARE International Polska | kontakt@sharepl.org
Wróć do spisu treści