Home
MAITREJA
Chronologia wydarzeń
Przesłania
Misja Maitrei
Nauki Maitrei
Gwiazda Maitrei
SHARE Intl.
Benjamin Creme
Duchowa Hierarchia
Medyt. Transmisyjna
O dzieleniu się
Media
Linki

 Chronologia wydarzeń

1982, 14 maj: B. Creme informuje na konferencji prasowej w Los Angeles, że Maitreja mieszka w centrum wspólnoty azjatyckiej w Londynie i nawołuje - niestety bezskutecznie - środki masowego przekazu, aby się nim zainteresowały. 

1987, sierpień: Creme oświadcza. "W okresie następnych trzech, do czterech miesięcy, Maitreja będzie intensywnie pracował nad przełamaniem impasu w stosunkach miedzynarodowych". Niespełna miesiąc poźniej dochodzi do porozumienia na szczycie w stosunkach amerykańsko-radzieckich i w grudniu do podpisania układu o redukcji zbrojeń i rozbrojenia, co powszechnie uważano za niemożliwe.

1988: Maitreja pojawia się - zarówno fizycznie, jak i we śnie - czołowym osobistościom różnych krajów i wielu zwykłym ludziom. W amerykańskich mediach ukazują się informacje o nagłym pojawianiu się "krzyży świetlnych" w oknach domow mieszkalnych, które są widoczne dla kazdego.

1989-95: Na całym świecie, od Kanady do Japonii, od Filipin po Slowenie, pojawiaja się "krzyże świetlne". są one widziane i sfilmowane przez wielu.

1995, wrzesień/październik: W wielu krajach swiata ludzie są świadkami, jak przed ich oczami, mleko dawane jako dar bożkom indyjskim, "rozpuszcza się jakby w powietrzu". Maitreja chce za pomocą tych "cudów" wytworzyć klimat nadziei i oczekiwania, który umożliwi jego powrót jako nauczyciela ludzkości.

1991-1997: Maitreja pojawia się "jak grom z jasnego nieba" na zgromadzeniach wiekszych grup ludzi na całym świecie. W Tlacote (Meksyk), Nordenau (Niemcy) i Nadana (Indie) odkryto naładowane energetycznie źródła lecznicze, które od tego czasu przyciągaja niezliczone rzesze odwiedzających.

Od kwietnia 1988 poprzez jednego z najbliższych współpracowników Maitrei w Londynie, Share International otrzymuje serie artykułow. Przekazują one nauki Maitrei i wskazują na rozwój wydarzeń w świecie, których według Maitrei możemy oczekiwać.

Wydarzenia te potwierdziły dalekowzroczność Maitrei.

Już w 1988 przepowiedział uwolnienie Nelsona Mandeli i proces przemian w Południowej Afryce. W tym samym roku zapowiedział, że pani Thatcher, która w tym czasie była u szczytu swojej kariery, zrezygnuje z zajmowanego stanowiska. Jednoczesnie w 1988 prorokował, że rządy wielu krajów będą zmuszone ulec naciskom swoich obywateli tzw. "głosowi narodu". Twierdzenie, które dosadnie potwierdziło się w Europie Wschodniej.

Następnie przepowiedział rozejm miedzy Iranem a Irakiem, wycofanie się wszystkich obcych wojsk z Angoli, globalny trend do pojednania miedzy ruchami wyzwoleńczymi (partyzantami) a rządami ich krajów; trzęsienie ziemi w Armenii w 1988 roku, trzesięnia ziemi w Kaliforni i w Chinach w 1989; wewnętrzne problemy Związku Radzieckiego i pokój w Libanie.

Poza tym w roku 1988 przepowiedział on że: "wielu ludzi zostanie dzięki modlitwie uleczonych z AIDS." Holenderska telewizja informowala w październiku 1995 roku, że w Ugandzie ponad 400 osob zostało uleczonych z AIDS dzięki mocy modlitwy.

Maitreja przepowiedział też zwycięstwo demokratów w następnych wyborach prezydenckich w USA, jak również pozytywny rozwój w stosunkach między Izraelem a Palestyną:  armia izraelska wbrew oczekiwaniom wycofa się z Zachodniego Brzegu Jordanu oraz z Gazy i wróci z powrotem do domu.

Wielkie wydarzenie, przepowiedziane przez Maitreję to że międzynarodowy krach giełdowy, ma wziąć swój poczatek w Japonii i oczekiwany jest w niedługim czasie.

Copyright (c) 1998-2015 | Polskie wydanie SHARE International | kontakt@sharepl.org