Home
MAITREJA
SHARE Intl.
Benjamin Creme
Książki i Odczyty
Duchowa Hierarchia
Medyt. Transmisyjna
O dzieleniu się
Media
Linki

Książki i odczyty Benjamina Creme

 

Odczyty i wywiady radiowe Benjamina Creme

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


United Kingdom

Lectures by Benjamin Creme at Friends House

, 173 Euston Road, London NW1 (opposite Euston station):

Tuesdays 29 April, 27 May, 24 June 2014.

7pm-9.30pm (doors open 6.30pm) admission free.

Enquiries: Share International, PO Box 3677, London NW5 1RU.
Tel. 020-7482-1113020-7482-1113, 020-7482-1113. Fax. 020-7267-2881.


Overseas lectures

Please note: As many are aware, Benjamin Creme toured worldwide for many years. Now, at 90, and on the advice of his Master, he regrets that he has to cancel his overseas tours for the time being.


INTERVIEWS WITH BENJAMIN CREME

Radio interview

Date: 28 February 2014
Station: KCAA 1050AM (Inland Empire) & KVTA 1590AM (Ventura)
Show: "The Ronnie McMullen Show"
Host: Ronnie McMullen
Guest: Benjamin Creme
Internet Streaming: 
Listen here
Notes: The interview was recorded on 25 January and lasts about 45 minutes. After the broadcast the interview can be downloaded 
here

Radio interview

Date: 17 December 2013
Station: Inception Radio Network
Show: "Paradigm Unhinged"
Hosts: Ken Storch & Todd Knurr
Guest: Benjamin Creme
Recording: 
Listen here

Radio interview

Date: Wednesday 30th October 2013
Station: Newstalk Radio (Ireland)
Show: "Moncrieff"
Host: Sean Moncrieff
Guest: Benjamin Creme
Podcast: 
Listen here
iTunes: 
Listen here

Radio interview

Date: Monday 5 August 2013
Time: 2:30pm (UTC)
Location: Brockton, MA
Station: WXBR 1460 AM
Show: "The Ron van Dam Show" (2pm - 4pm UTC)
Host: Ron van Dam
Guest: Benjamin Creme
Internet Streaming: 
Listen here

Please click the links below for further interviews

View Share International channel on YouTube

Audio & video recordings of public lectures and interviews

 

 

Książki Benjamina Creme

Wersja angielska

Maitreya's Mission tom I

Książka w miekkiej oprawie, ss. 398, zawiera wiele nowych informacji na temat ujawniania się Maitrei oraz na tematy takie, jak dzieło i nauczanie Chrystusa, przyszłe życie w Nowym Wieku, ewolucja i wtajemniczenie, medytacja i służenie, uzdrawianie i transformacja społeczna, ujawnienie się mistrzów, siedem promieni. Podaje strukture promieni ponad 600 znaczacych w dziejach ludzkości osobistości. Wydanie II. ISBN 90-71484-02-5

Maitreya´s Mission tom II

W tym obszernym dziele Benjamin Creme wskazuje, że dramatyzm i chaos obecnych czasów są nie dającymi się uniknać dolegliwościami towarzyszącymi narodzinom nowej, wspaniałej cywilizacji, w której dzielenie się, sprawiedliwość i pokój staną się naszymi priorytetami. Treść: duchowe nauki Maitrei i jego przepowiednie, szerzące się w świecie znaki i cuda, wywiad z jednym z mistrzów mądrości dotyczący aktualnych wydarzeń, odczyty B.Creme'a na temat: medytacja, wzrost świadomości, psychologia, zdrowie, środowisko, służba dla świata, nauka i technika oraz dalsza struktura promieni kolejnych znaczacych w dziejach ludzkości osobistości. ISBN 3-932400-03-8

Maitreya´s Mission tom III

Składająca się z 718 stron książka obejmuje odpowiedzi B.Creme'a na napływające do niego pytania, które w ciągu ostatnich 4 lat (1993-1996) publikowane były w Share International Magazine. Dotyczą one: priorytetów Maitrei odnośnie przyszłości, karmy i reinkarnacji, zadań ludzkości, medytacji i służby, planu ewolucji i innych fundamentalnych tematow Nauk Odwiecznej Mądrości. ISBN 90-71484-15-7

Transmission - a Meditation for the New Age

Daje zarys umiejętności przekazywania energii w takiej postaci, jaka istnieje na naszej planecie od ponad 18 milionow lat, podaje wskazówki odnośnie formowania grup medytacji transmisyjnej wraz z odpowiedziami na wiele pytan związanych z tą praca. ISBN 0-936604-06-9

Messages from Maitreya

W latach przygotowań do swego ujawnienia Maitreja przekazał za pośrednictwem Benjamina Creme´a podczas jego publicznych wykładów, 140 przesłań . Posłużył się metodą mentalnego przenikania i nawiązanego w ten sposób połączenia telepatycznego. Przesłania zachęcają słuchaczy do szerzenia wiadomości o jego powtórnym przybyciu i do niezwłocznego podjęcia działalności na rzecz ratowania milionow cierpiących głód i nędzę w świecie obfitości.

1. Tom I Messages 1-100, ISBN 0-936604-01-8 oraz  2 tom II Messages 101-140, ISBN 0-936604-07-7

Wersja polska

Nauki Odwiecznej Madrości - Wprowadzenie w duchowe dziedzictwo ludzkości

Autor Benjamin Creme

W głównym rozdziale tej książki poruszane są elementarne zasady ezoteryczne. Jest to zapis wywiadu, który Rollin Olsen przeprowadzil z Benjaminem Creme w listopadzie 1994 roku w Los Angeles.

To żródło madrości jest prastarą nauką duchową, przekazywane z pokolenia na pokolenie, nazywane również Odwieczną Mądrościa. Jest ona nauką ezoteryczną.

Ezoteryczna, oznacza to, że przekracza ona możliwości pojmowania zwykłego człowieka a opisuje systematycznie i obszernie proces rozwoju człowieka i natury w ich aspekcie energetycznym: jak powstało Uniwersum, jak ono funkcjonuje i jakie w nim miejsce zajmuje człowiek.

Ezoteryka jako całokształt oznacza też zdolność, umiejetność władania energiami, które pochodzą z najwyższego duchowego źrodła. Nauki te nadawały z za kulis każdej następnej cywilizacji kierunek i formę, prowadząc do wielkich osiągnięć w nauce, polityce, sztuce oraz religii.

Nauki Odwiecznej Mądrości zostały po raz pierwszy udostepnione szerokiej publiczności w maju 1875 roku przez Helenę Pietrowną Bławacką w jej ksiazkach: "Doktryna Tajemna" i "Isis Odsłonięta."

Alice Bailey, która od roku 1919 do 1949 współpracowała z jednym z Mistrzów Mądrości, Mistrzem Djwahl Khulem, który drogą przekazów telepatycznych przesyłał jej obszerne informacje o naszym świecie i jego przyszłości.

Następnym żródłem informacji jest od roku 1974 brytyjski artysta i ezoteryk Benjamin Creme, który zajmuje się przede wszystkim powrotem Maitrei, sprawującego urząd Chrystusa, który jest Nauczycielem Świata dla nadchodzącej epoki.
Benjamin Creme otrzymuje informacje poprzez stały, telepatyczny kontakt z jednym z Mistrzów Mądrości. Jeździ on z odczytami na ten temat, rozpowszechniając je we Wschodniej i Zachodniej Europie, Japonii, Australii, Nowej Zelandii, Kanadzie, Meksyku i w Stanach Zjednoczonych.

Książki Benjamina Creme'a zostały przełożone i wydane w wielu językach świata.

Benjamin Creme jest również współwydawcą magazynu SHARE International Magazine, rozprowadzanego i czytanego w 70 krajach świata.

Benjamin Creme nie bierze za swoją działalność żadnego wynagrodzenia i nie rości sobie prawa do jakiejś rangi duchowej.

Nauki Odwiecznej Mądrości- Benjamin Creme, Broszura, 44 strony

Zamówienia proszę kierować na adres poczty elektronicznej: info@czaszmian.de

 

ORDERING INFORMATION for English-language books


Copyright (c) 1998-2015 | Polskie wydanie SHARE International | kontakt@sharepl.org