Home
MAITREJA
Chronologia wydarzeń
Przesłania
Misja Maitrei
Nauki Maitrei
Gwiazda Maitrei
SHARE Intl.
Benjamin Creme
Duchowa Hierarchia
Medyt. Transmisyjna
O dzieleniu się
Media
Linki

Nauczyciel Świata Maitreja

 

Nauczyciel Ludzkości Maitreja

Stopniowe ukazywanie sie

Informacje o przybyciu Maitrei pojawiły się w ostatnich latach głównie dzięki Benjaminowi Creme, brytyjskiemu malarzowi i autorowi, który już od 1974 roku mówi i pisze o tym wydarzeniu. Według Creme'a w lipcu 1977 roku Maitreja opuścił swoją stałą siedzibę w Himalajach i osiedlił się w indyjsko-pakistańskiej wspólnocie w Londynie. Mieszka tam i pracuje jako pozornie zwykły człowiek; Jego prawdziwa tożsamosc znana jest stosunkowo nielicznym. Nie chcąc naruszać wolnej woli ludzkości, pojawia się na forum publicznym stopniowo.

Maitreja jest człowiekiem naszych czasów i zajmuje się problemami dnia dzisiejszego.

Od 1977 roku działa na wielu płaszczyznach, przygotowując ludzkość na swoją fizyczną obecność. Działając zza kulis, stymulował swą niezwykłą energią dramatyczne zmiany, takie jak, między innymi, upadek komunizmu w Związku Radzieckim, koniec apartheidu w Południowej Afryce, zbliżenie między Wschodem a Zachodem, przybierający na sile głos społeczeństw i skupienie szczególnej uwagi świata na ochronie środowiska naturalnego.

Spotkał się także osobiście z grupami dziennikarzy i wpływowymi osobistościami w różnych dziedzinach życia publicznego, aby poinformować ich o tym, jakie widzi rozwiązania najpilniejszych obecnie problemów, a także o roli, jaką mogliby odegrać w przyszłości. Od 1988 roku Maitreja pojawiał się w cudowny sposób na całym świecie, przede wszystkim na zgromadzeniach religijnych ludzi wszelkich wyznań, którym przedstawiał w prostych i zrozumiałych slowach wielkie prawa duchowe kierujące naszym życiem. Ponadto poprzez rosnącą liczbę znaków pojawiających się na całym świecie i zjawisk duchowych, o których wielokrotnie informowano w ośrodkach masowego przekazu, poruszył serca milionów ludzi, przygotowując ich na swój bliski powrót.


 Dłoń Maitrei

W 2001 roku miały miejsce wydarzenia podczas których Maitreja pozostawił osobistą „wizytówkę”. W wielu wydaniach magazynu SHARE international opublikowane zostały zdjęcia potwierdzające te fenomeny i opisujące te zdarzenia.

We wrześniowym wydaniu magazynu SHARE International (2001) opublikowano całostronicowe zdjęcie odbicia Dłoni Maitrei. W odpowiedzi na liczne pytania czytelników Benjamin Creme wyjaśnił ten fenomen. Zdjęcie te przedstawia Dłoń Maitrei odbitą na lustrze w łazience mieszkania w Barcelonie, w Hiszpanii. Pewnego dnia właścicielka mieszkania weszła do łazienki przeznaczonej dla gości i zobaczyła odbicie ręki na lustrze, więc je zmyła. I zapomniał o tym. Po jakimś czasie weszła do swojej łazienki i tam też zobaczyła te samo odbicie ręki na lustrze. Szczęśliwym zrządzeniem losu nie zmyła tego odbicia natychmiast lecz poinformowała o tym swego syna, współpracownika Share International w Barcelonie. On sfotografował te odbicie ręki i zdjęcie wysłał do mnie do Londynu. Mój mistrz potwierdził, że jest to odbicie dłoni Maitrei. Podobnie jak całun turyński jest to fantastyczna ręka. To jest prawdziwe trójwymiarowe zjawisko, podobne do odbicia ciała Jezusa na całunie turyńskim po Jego ukrzyżowaniu.

Zdjęcie to ma również nadzwyczajne właściwości, ale nie w takim znaczeniu jak się normalnie przypuszcza. W przypadku źródeł leczniczych, które Maitreja magnetyzował na całym świecie, woda w nich naładowana jest właściwościami energii płynących z konstelacji gwiezdnych Wodnika. A na zdjęciu odbitki dłoni Maitrei energia nie jest zawarta w samym zdjęciu, lecz jest przekazywana przez samego Maitreję, po tym gdy położy się swoją dłoń na zdjęciu lub nawet trzyma nad zdjęciem albo też patrzy na nie. A więc każdy sam przywołuje uzdrowienie czy błogosławieństwo lub pomoc, oczywiście w ramach możliwości jakie dopuszcza karma każdego z osobna. Ten sam efekt wywołuje najzwyklejsza kopia zdjęcia Dłoni Maitrei. Do chwili, gdy bezpośrednio zobaczymy Jego twarz, pozostanie to nadzwyczajnym zjawiskiem. W ten oto sposób pomoc lub energie od Maitrei będą stale do dyspozycji tych osób, które Go o to poproszą. Jeśli jednak poprosiłoby się mówiąc: „Kochany Maitrejo, mógłbyś natychmiast pojawić się przede mną”, to nie wierzę że On to uczyni. Przy każdym Jego pojawieniu się potrzebna jest energia. Ja mówię poważnie, gdyż znam ludzi którzy rozpowszechniają historie, że wystarczy tylko poprosić Maitreję o coś konkretnego a to się zaraz wydarzy. To nie jest prawdą. Maitreja pojawia sie tysiącom ludzi na świecie, ale On robi to według własnego uznania i z powodów tylko Jemu znanych – najczęściej aby ludziom pomóc.

Pojawienie się Dłoni Maitrei w tym czasie ma szczególne wielkie znaczenie. Informuje nas, że czas publicznego pojawienia się Maitrei jest już bardzo bliski. Zanim bezpośrednio zobaczymy Jego twarz jest to jedyny sposób, w jaki On może się do nas zbliżyć.

 


Dzień Deklaracji

Maitreja oznajmi swoją prawdziwą tożsamość najszybciej, jak będzie to możliwe. W Dniu Deklaracji wszystkie sieci radiowe i telewizyjne na świecie połączą się i zaproszony przez nie Maitreja przemówi do wszystkich ludzi na Ziemi. Zobaczymy Jego twarz na ekranach i każdy z nas odbierze Jego słowa telepatycznie w swoim własnym języku, ponieważ jednocześnie przemówi do serc całej ludzkości. Nawet ci, którzy nie będą akurat ogladali telewizji czy słuchali radia, doświadczą tego przeżycia. W tym samym czasie wydarzą się na całym świecie setki tysięcy spontanicznych uzdrowień. W ten sposób poznamy, ze jest On rzeczywiście Nauczycielem Świata.

Copyright (c) 1998-2015 | Polskie wydanie SHARE International | kontakt@sharepl.org