Fundacja SHARE International - SHARE International POLAND

SHARE International (polish edition)
Przejdź do treści

Fundacja SHARE International

Fundacja SHARE International

SHARE International Foundation  jest pozarządową, niedochodową fundacją współpracujacą z Wydziałem  Departamentu d/s Publicznych Organizacji Narodów Zjednoczonych. SI  wydaje również miesięcznik SHARE INTERNATIONAL Magazine, który jest  czasopismem nie zawierającym reklam.

Magazyn SHARE International  zawiera aktualne informacje o bieżących działaniach  Nauczyciela Świata  Maitrei, artykuł B. Creme'a przekazany przez jego Mistrza Mądrości,  przybliżenie nauk ezoterycznych, artykuły i wywiady z ludźmi  przodującymi w każdej dziedzinie życia, jak np.: działanie na rzecz  zmian społecznych i gospodarczych prowadzących do zmniejszenia głodu i  nędzy w świacie, zmian w polityce i prawach człowieka, nauce i  medycynie, psychologii.
Ponadto  wiadomości z Organizacji Narodów Zjednoczonych i omówienia pozytywnych  przemian naszego świata. Odpowiedzi Benjamina Creme'a na szereg  tematycznych pytań zgłaszanych przez prenumeratorów i zainteresowanych.

SHARE International przedstawia wydarzenia, wiadomości i komentarze dotyczące priorytetów Nauczyciela Świata Maitrei:
  • właściwego  rozdziału pożywienie,   
  • odpowiednich  warunków mieszkaniowych dla wszystkich ludzi,   
  • opieki  zdrowotnej dla wszystkich,   
  • edukacji  jako uniwersalnych praw człowieka,   
  • utrzymanie  równowagi ekologicznej na świecie.   
SHARE  International łączy dwa główne kierunki myślenia Nowej Ery: polityczne i  duchowe. Ukazuje syntezę stanowiąca podstawę politycznych, społecznych,  gospodarczych i duchowych zmian zachodzących teraz w skali globalnej i  stara się pobudzać praktyczną działalność na rzecz odbudowy i odrodzenia  naszego świata na bardziej sprawiedliwych zasadach.

SHARE International wydają Felicity Eliot i Julian Creme.
Copyright (c) SHARE International Polska | kontakt@sharepl.org
Wróć do spisu treści