Home
MAITREJA
SHARE Intl.
SI Magazine
Czas Zmian
Emergence Quarterly
Benjamin Creme
Duchowa Hierarchia
Medyt. Transmisyjna
O dzieleniu się
Media
Linki

FUNDACJA SHARE INTERNATIONAL

 

SHARE International Foundation jest pozarządową, niedochodową fundacją współpracujacą z Wydziałem Departamentu d/s Publicznych Organizacji Narodów Zjednoczonych. SI wydaje również miesięcznik SHARE INTERNATIONAL Magazine, który jest czasopismem nie zawierającym reklam.

Magazyn SHARE International zawiera aktualne informacje o bieżących działaniach  Nauczyciela Świata Maitrei, artykuł B. Creme'a przekazany przez jego Mistrza Mądrości, przybliżenie nauk ezoterycznych, artykuły i wywiady z ludźmi przodującymi w każdej dziedzinie życia, jak np.: działanie na rzecz zmian społecznych i gospodarczych prowadzących do zmniejszenia głodu i nędzy w świacie, zmian w polityce i prawach człowieka, nauce i medycynie, psychologii.

Ponadto wiadomości z Organizacji Narodów Zjednoczonych i omówienia pozytywnych przemian naszego świata. Odpowiedzi Benjamina Creme'a na szereg tematycznych pytań zgłaszanych przez prenumeratorów i zainteresowanych.

SHARE International przedstawia wydarzenia, wiadomości i komentarze dotyczące priorytetów Nauczyciela Świata Maitrei:

  • właściwego rozdziału pożywienie,

  • odpowiednich warunków mieszkaniowych dla wszystkich ludzi,

  • opieki zdrowotnej dla wszystkich,

  • edukacji jako uniwersalnych praw człowieka,

  • utrzymanie równowagi ekologicznej na świecie.

SHARE International łączy dwa główne kierunki myślenia Nowej Ery: polityczne i duchowe. Ukazuje syntezę stanowiąca podstawę politycznych, społecznych, gospodarczych i duchowych zmian zachodzących teraz w skali globalnej i stara się pobudzać praktyczną działalność na rzecz odbudowy i odrodzenia naszego świata na bardziej sprawiedliwych zasadach.

SHARE International wydaje Benjamin Creme, brytyjski artysta, ezoteryk i autor.

 

Copyright (c) 1998-2015 | Polskie wydanie SHARE International | kontakt@sharepl.org