Home
MAITREJA
SHARE Intl.
SI Magazine
Czas Zmian
Emergence Quarterly
Benjamin Creme
Duchowa Hierarchia
Medyt. Transmisyjna
O dzieleniu się
Media
Linki

SHARE International Magazine

SHARE International to jedyny w swym rodzaju magazyn wydawany dotąd w jezyku angielskim. Zawiera aktualne informacje o biezacych działaniach Maitreji, Nauczycielu Świata, artykul B. Creme'a przekazany przez jego Mistrza Mądrości, przyblizenie nauk ezoterycznych, artykuly i wywiady z ludzmi przodujacymi w każdej dziedzinie życia, jak np.: działanie na rzecz zmian społecznych i gospodarczych prowadzacych do zmniejszenia glodu i nedzy w swiacie, zmian w polityce i prawach człowieka, nauce i medycynie, psychologii.  Ponadto wiadomosci z Organizacji Narodow Zjednoczonych i omowienia pozytywnych przemian naszego świata. Odpowiedzi Benjamina Creme'a na szereg tematycznych pytan zglaszanych przez prenumeratorow i zainteresowanych.

SHARE International łączy dwa główne kierunki myślenia nowej ery: polityczne i duchowe. Ukazuje syntezę stanowiąca podstawę politycznych, społecznych, gospodarczych i duchowych zmian zachodzących teraz w skali globalnej i stara się pobudzać praktyczną działalność na rzecz odbudowy i odrodzenia naszego świata na bardziej sprawiedliwych zasadach.

SHARE International jest czasopismem nie zawierającym reklam, publikowanym przez fundacje SHARE INTERNATIONAL, pozarządowa, niezależną finansowo organizację współpracującą z Wydziałem Departamentu do Spraw Publicznych Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Skrocóne wersje miesięcznika są dostepne w języku duńskim, holenderskim, francuskim, niemieckim, japońskim, rumuńskim i hiszpańskim.

SHARE International wydaje Benjamin Creme, brytyjski artysta, ezoteryk i autor. Jego rewolucyjne przesłanie wywołało na świecie duży odzew:

MAITREJA, Nauczyciel Świata,

jest już obecny wśród nas w swojej zupełnie fizycznej postaci!

 

Copyright (c) 1998-2015 | Polskie wydanie SHARE International | kontakt@sharepl.org